K porodu silní

I v našem centru se zapojujeme do programu Světového týdne respektu k porodu, který letos probíhá 13. - 19. 5. 2019. Letošním tématem je myšlenka: Můj porod, moje síla!

 

Narození dítěte je jedinečný zázrak. Přesto porod bývá pro některé celoživotní trauma. Aby tomu tak nebylo, aby žena mohla rodit ve svém tempu a takovým způsobem, jaký je pro ni v tu chvíli nejlepší, je vždy možné hodně udělat.

Jaké kroky tedy mohou udělat nastávající rodiče, aby mohli vnímat, že porod posílil jejich vztah mezi sebou a k dítěti? Lze vůbec správně stanovit pravděpodobný termín porodu? Jaké zásahy, vyšetření či medikace jsou v průběhu těhotenství a při porodu nezbytné? Jak podpořit zdravý a přirozený průběh nejen porodu, ale i prvních chvil s děťátkem?

Na setkání se budeme věnovat hledání odpovědí nejen na výše uvedené otázky, které nastávající rodiče může posílit k porodu.

Srdečně zveme nejen nastávající rodiče, ale také ty, kdo miminko teprve plánují. Setkání je vhodné též pro studentky porodní asistentce, porodní asistentky a duly.

 

template_2019_4.jpg

Termín: pondělí 13.5.2019 od 17:00 do 18:30 hod

​Místo konání: Centrum naděje a pomoci, Vodní 13, Brno

Přednášející: Bc.Jana Šmerdová, porodní asistentka 

Cena:150 Kč/osoba nebo 200 Kč za rodičovský pár

Pro přihlášení využijte on-line přihlášku. Je nutné se přihlásit předem!