Ne/plodné období po porodu

Lze se po porodu obejít bez hormonální antikoncepce a přitom neplánovaně neotěhotnět? Jedinečná možnost dozvědět se, jak poznat, zda je možné při kojení otěhotnět, a jak se účinně početí vyhnout.

kurz bude on-line formou 

Dozvíte se:

 • jaké jsou základní předpoklady přirozené
  plodnosti páru,

 • co vše může ovlivnit návrat plodnosti,

 • jak stanovit plodné a neplodné období,

 • jak určit první ovulaci po porodu,

 • co nabízí symptotermální metoda přirozeného
  plánování rodičovství.

 

Přednášející:

Bc. Veronika Wawreczková, porodní asistentka 

MUDr. Ludmila Lázničková, gynekoložka  

Termíny: 

Časový rozsah: 1 setkání v rozsahu cca 1,5 - 2 hodiny

Termín: 30. 8. 2022 od 18:00 - on -line formě 

​Individuální termín: pokud Vám námi stanovený termín nevyhovuje, je možné se domluvit na individuálním promítnutí prezentací telefonicky – tel. číslo k domluvě termínu: 543 211 234 nebo osobně v gynekologické ambulanci

Cena:

 • 540 Kč zvýhodněná cena při zaplacení do 7 kalendářních dnů před zahájením; (po potvrzení přijetí přihlášky a přidělení námi určeného variabilního symbolu)

 • poté 690 Kč, nejpozději do 3 dnů před vlastním seminářem (po potvrzení přijetí přihlášky a přidělení námi určeného variabilního symbolu)

 • Možnost individuálního termínu -  po předchozí domluvě za 980 Kč (nutno uhradit nejméně týden předem), po potvrzení přijetí přihlášky a přidělení námi určeného variabilního symbolu;

 

Platbu provádějte až po potvrzení přihlášky a přidělení variabilního symbolu.

Na základě přijetí vaší platby Vám bude emailem poslán odkaz na on-line připojení, které bude probíhat ve vašem internetovém prohlížeči, není nutná žádná instalace programu.

 

Podmínky pro účast na on-line kurzu:

Kurz je možné sledovat na televizi, počítači, tabletu nebo mobilním telefonu, který má internetové připojení a má nainstalovaný webový prohlížeč.

Dále je vhodné mít připojenou webkameru a mikrofon, (nejsou podmínkou).

Naše doporučení:
Ještě před zahájením kurzu je vhodné nastudování publikace „Kojení a návrat plodnosti“, kterou je možné zakoupit spolu se Záznamovými tabulkami na recepci CENAP nebo objednat z webu v sekci obchůdek.

Jak se přihlásit?

Pro přihlášení využijte tlačítko níže, odkazující na on-line přihlášku ↓