top of page

Momentálně zde nemáme k zobrazení žádné produkty.

Šátek je skvělou pomůckou pro nošení dětí od narození až do tří až pěti let věku.

Nošení dětí v šátku je nejen velmi praktické ale i příjemné jak pro miminko, tak pro rodiče. Nošení prospívá dítěti jak po psychické tak i fyzické stránce, je pohodlné a bezpečné. Navíc uvázat šátek je velmi jednoduché a rychlé. Díky vzorům ve kterém mají podélné lemy různé barvy je jednodušší orientace při dotahování jednotlivých úvazů.

 

Šátky řady "Exclusiv Line" zaručují vysoký komfort nošení i těžších dětí. Všechny nabízené šátky jsou vyrobeny z látky z České republiky a z tkaniny atestované na zdravotní nezávadnost pro děti do 3 let. Jsou pružné a hladké, přesto se po uvázání nepovolují. Poskytují vysoký komfort i v zimním a letním období.

 

Spolu s každým nabízeným šátkem získáte i tištěný návod na vázání šátku a instruktážní DVD  s 10-ti postupy na vázání šátků na nošení miminek. Naleznete zde některé rozšiřující informace a postupy, včetně některých atypických úvazů, které nejsou popsány v tištěné brožurce.

 

Pro více informací k danému šátku rozklikněte příslušný šátek

.

Pozn.: šátky, které aktuálně nejsou skladem, ale  líbí se Vám a měli byste o ně zájem, si můžete objednat mailem na cenap@cenap.cz s tím, že je dodáme cca do 2 týdnů.  

bottom of page