top of page

PRAKTICKÁ PŘÍPRAVA KE KOJENÍ - on-line formou i prezenčně

 

Setkání je určeno především pro maminky, které již rodily – prvorodičkám doporučujeme se přihlásit na „Kurz předporodní přípravy

Probíraná témata

V rámci kurzu se společně zamyslíme nad tím, co udělat pro dobrý začátek kojení, zvláště pokud se z nějakého důvodu po minulém porodu nedařilo dle představ. Dále probereme význam bondingu, jak porozumět potřebám mimika, co dělat, když miminko nepije nebo pije málo, jak je možné zlepšit kojení včetně péče o prsy, jak o sebe pečovat nejen v šestinedělí.

 

Lektor: Mgr. Jitka Pokorná, porodní asistentka, nutriční terapeutka, dlouhodobě věnuje podpoře kojení a výživě kojenců a batolat. 

 

Datum:  úterý 7. 2. v čase 10:00-12:00 hod - on-line formou (možnost zažádat v přihlášce o prezenční formu) 

Individuální termín: pokud Vám námi stanovený termín nevyhovuje, nebo máte zájem o osobní konzultaci,   je možné se domluvit na individuálním promítnutí prezentací s individuální konzultací.

Domluva   telefonicky – tel. číslo k domluvě termínu: 731 428 333 (Mgr. Jitka Pokorná) nebo osobně v rámci gynekologické ambulance.

Cena:

·         540 Kč – zvýhodněná cena při zaplacení do 7 dnů před zahájením; (po potvrzení přijetí přihlášky a přidělení námi určeného variabilního symbolu)

·         poté 690 Kč, nejpozději do 3 dnů před vlastním seminářem (po potvrzení přijetí přihlášky a přidělení námi určeného variabilního symbolu)

·         Možnost individuálního termínu -  po předchozí domluvě za 980Kč (nutno uhradit nejméně týden předem), po potvrzení přijetí přihlášky a přidělení námi určeného variabilního symbolu;

Platbu provádějte až po potvrzení přihlášky a přidělení variabilního symbolu.

Na základě přijetí vaší platby Vám bude emailem poslán odkaz na on-line připojení, které bude probíhat ve vašem internetovém prohlížeči, není nutná žádná instalace programu.

Podmínky pro účast na on-line kurzu:

Kurz je možné sledovat na televizi, počítači, tabletu nebo mobilním telefonu, který má internetové připojení a má nainstalovaný webový prohlížeč.

Dále je vhodné mít připojenou webkameru a mikrofon, (nejsou podmínkou).

Jak se přihlásit?

Pro přihlášení využijte tlačítko níže, odkazující na on-line přihlášku ↓ 

bottom of page