PRAKTICKÁ PŘÍPRAVA KE KOJENÍ

 

Setkání je určeno především pro maminky, které již rodily – prvorodičkám doporučujeme se přihlásit na „Kurz předporodní přípravy

Probíraná témata

V rámci kurzu se společně zamyslíme nad tím, co udělat pro dobrý začátek kojení, zvláště pokud se z nějakého důvodu po minulém porodu nedařilo dle představ. Dále probereme význam bondingu, jak porozumět potřebám mimika, co dělat, když miminko nepije nebo pije málo, jak je možné zlepšit kojení včetně péče o prsy, jak o sebe pečovat nejen v šestinedělí.

 

Lektor: Mgr. Jitka Pokorná, porodní asistentka, nutriční terapeutka, dlouhodobě věnuje podpoře kojení a výživě kojenců a batolat. 

 

Datum: 16.11. 2020  v čase 10-12 hod

Individuální termín: pokud Vám námi stanovený termín nevyhovuje, je možné se domluvit na individuálním promítnutí prezentací s individuální konzultací  telefonicky – tel. číslo k domluvě termínu: 731 428 333 (Mgr. Jitka Pokorná) nebo osobně v rámci gynekologické ambulance.

Místo:

Centrum naděje a pomoci, Vodní 13, 602 00 Brno

Cena kurzu:

Zvýhodněná cena: 450 Kč/osoba nebo 750 Kč za rodičovský pár– zvýhodněná cena při zaplacení do 14 dnů před zahájením; (po potvrzení přijetí přihlášky a přidělení námi určeného variabilního symbolu)

Při později platbě:  550 Kč/osoba nebo 950 Kč za rodičovský pár (po potvrzení přijetí přihlášky a přidělení námi určeného variabilního symbolu)

Individuální konzultace v čase dle domluvy: 680 Kč/osobu nebo 1120 Kč/ pár (nutno uhradit nejméně týden předem) po potvrzení přijetí přihlášky a přidělení námi určeného variabilního symbolu

Srdečně zveme tatínky!

Dítě si můžete vzít sebou, pokud je dostatečně klidné nebo si zajistíte doprovodnou osobu, která by dítě hlídala.

Jak se přihlásit?

Pro přihlášení využijte tlačítko níže, odkazující na on-line přihlášku ↓ 

Brno - Střed - Gynekologie - Poradna

  • Facebook Social Icon
  • Instagram

.