Brněnské Centrum naděje a pomoci zve všechny v rámci Týdne pro rodinu na on-line webinář.

Webinář je zdarma, je ale nutné se na něj včas přihlásit. Počet přístupů je omezený. V případě volného místa Vám pošleme emailem odkaz, přes který se na webinář v daný den a čas přihlásíte.

 

Kultura lásky a pohody v rodině

Pondělí 10. 5. 2021 od 19.30 

Středa 12. 5. 2021 od 19.30 

Jsou období v rodině, v manželství, ve vztahu s dětmi, kdy zažíváme pohodovou, příjemnou atmosféru a můžeme si myslet, že se to děje samo od sebe. Může se nám zdát, že pohodové chvíle v rodině samy náhodně přicházejí, aniž bychom pro to něco specifického udělali. Vypadá to jako určitá shoda okolností, která vytvoří v rodině příjemnou atmosféru – pohodové klima, které nás naplňuje radostí a vnitřním pokojem.

Kdo by nechtěl často prožívat krásné chvíle v rodině?

Asi každý z nás touží po radostných, pohodových a šťastných vztazích v rodině.

 

Pravda je taková, že každý z nás pro to může konkrétně každý den něco udělat, aby tyto chvíle nebyly v rodině jen zřídka, aby nebyly náhodnou shodou okolností.

Existují určité principy a pravidla pro vztahy, rodinný život – tzv. kultura lásky a přátelství, které jsou pramenem radostných a naplňujících vztahů. Každý z nás může tyto principy a pravidla láskyplných vztahů poznávat a začleňovat do svého života, rodiny, manželství, mateřství, otcovství. A jak se říká: „Každý je sám strůjcem svého štěstí“, měli bychom to ještě doplnit:  „Každý z nás je tvůrcem rodinné pohody, radostných a naplňujících vztahů“.

 

 

Zveme Vás na webinář, který bude v rámci Týdne pro rodinu zdarma, je ale nutné se na něj včas přihlásit. 

 

Přihlaste se a pojďme se společně zamýšlet nad tím, jak se buduje v rodině kultura lásky a pohody. Jak uchopit štěstí, pohodu do vlastních rukou, jak mít pozitivní vliv na prožívání příjemné atmosféry v celé rodině.

 

Provázet a odpovídat Vám bude Mgr. Antonín Brtník​

Využijte i nabídku ostatních námi pořádaných webinářů:

Přihláška na webinář