top of page

Význam dlouhodobého kojení​ - on-line formou i prezenčně

 

Víte, že celosvětová průměrná délka kojení je 4,2 roky?

 

Workshop o tom, proč je tak významné kojit děti dlouhodobě. Co přináší dětem kojení po 2. roce (děťátku i mamince) a  jak je důležitý moment, když dítě dojde ke svému samoodstavení, když je samo připraveno.

Dozvíte se také o tom, že není třeba, aby se  maminka při dlouhodobém kojení omezovala ve svých každodenních aktivitách, zájmech, výživě. Podpoříme Vás také v tom, že kojit můžete i během těhotenství a po porodu.

Dlouhodobé kojení je přirozená součást života maminky i dítěte, posiluje biopsychosociální vývoj dítěte.

Srdečně zveme k monitorům i tatínky a babičky.

 

Lektor: Mgr. Jitka Pokorná, porodní asistentka, nutriční terapeutka, dlouhodobě věnuje podpoře kojení a výživě kojenců a batolat. 

 

Termíny: 

úterý 17. 1. v čase 10:00 - 11:30 on-line (možnost zažádat v přihlášce o prezenční formu)

další termín v lednu 2023

Forma konání: on -line z Centra naděje a pomoci, Vodní 13, 602 00 Brno

 

Cena kurzu: 

  • 540 Kč zvýhodněná cena při zaplacení do 7 kalendářních dnů před zahájením; (po potvrzení přijetí přihlášky a přidělení námi určeného variabilního symbolu)

  • poté 690 Kč, nejpozději do 3 dnů před vlastním seminářem (po potvrzení přijetí přihlášky a přidělení námi určeného variabilního symbolu)

  • Možnost individuálního termínu -  po předchozí domluvě za 980 Kč (nutno uhradit nejméně 3 dny předem), po potvrzení přijetí přihlášky a přidělení námi určeného variabilního symbolu - možné i v rámci osobního setkání ;

 

Platbu provádějte až po potvrzení přihlášky a přidělení variabilního symbolu.

Na základě přijetí vaší platby Vám bude emailem poslán odkaz na on-line připojení, které bude probíhat ve vašem internetovém prohlížeči, není nutná žádná instalace programu.

 

Podmínky pro účast na on-line kurzu:

Kurz je možné sledovat na televizi, počítači, tabletu nebo mobilním telefonu, který má internetové připojení a má nainstalovaný webový prohlížeč.

Dále je vhodné mít připojenou webkameru a mikrofon, (nejsou podmínkou).

Jak se přihlásit?

Pro přihlášení využijte tlačítko níže, odkazující na on-line přihlášku ↓ 

bottom of page