Význam dlouhodobého kojení​

 

Víte, že celosvětová průměrná délka kojení je 4,2 roky?

 

Workshop o tom, proč je tak významné kojit děti dlouhodobě. Co přináší dětem kojení po 2. roce a  jak je důležitý moment, když dítě dojde ke svému samoodstavení, když je samo připraveno.

Dozvíte se také o tom, že není třeba, aby se  maminka při dlouhodobém kojení omezovala ve svých každodenních aktivitách, zájmech, výživě. Podpoříme Vás také v tom, že kojit můžete i během těhotenství a po porodu.

Dlouhodobé kojení je přirozená součást života maminky i dítěte, posiluje biopsychosociální vývoj dítěte.

Srdečně zveme i tatínky a babičky.

 

Lektor: Mgr. Jitka Pokorná, porodní asistentka, nutriční terapeutka, dlouhodobě věnuje podpoře kojení a výživě kojenců a batolat. 

 

Termíny: 

Úterý 8.12v čase 10:00 - 11:30

Místo konání: Centrum naděje a pomoci, Vodní 13, 602 00 Brno

 

Cena kurzu: 

zvýhodněná cena: 450 Kč/osoba nebo 750 Kč za rodičovský pár– při zaplacení do 14 dnů před zahájením; (po potvrzení přijetí přihlášky a přidělení námi určeného variabilního symbolu)

Při později platbě: 550 Kč/osoba nebo 950 Kč za rodičovský pár (po potvrzení přijetí přihlášky a přidělení námi určeného variabilního symbolu)

Individuální konzultace v čase dle domluvy: 680 Kč/osobu nebo 1120 Kč/ pár (nutno uhradit nejméně týden předem) po potvrzení přijetí přihlášky a přidělení námi určeného variabilního symbolu

Srdečně zveme tatínky!

Dítě si můžete vzít sebou, pokud je dostatečně klidné nebo si zajistíte doprovodnou osobu, která by dítě hlídala.

​ 

Jak se přihlásit?

Pro přihlášení využijte tlačítko níže, odkazující na on-line přihlášku ↓ 

Brno - Střed - Gynekologie - Poradna

  • Facebook Social Icon
  • Instagram

.