top of page

Videonahrávky 

SPOKOJENÁ MÁMA i doma s dětmi. Nahrávka plná inspirace o tom, jak si užít mateřství plnými doušky. Získáte podněty - jak o sebe pečovat, jak si vážit sama sebe, jak si užívat své ženství a mateřství. 

Cena nahrávky 450,- Kč

Nahrávky informativní přednášky o STM zdarma.

Určeno především pro gynekology a gynekoložky, porodní asistentky, fyzioterapeutky i fyzioterapeuty, ale i případně duly a další, kdo pracují s ženami a páry. Společně si připomeneme, že každá žena se může umět zorientovat ve svém menstruačním cyklu, a jak jí v tom může pomoci odborník. 

Cena nahrávky 350,- Kč

Společně se zamyslíme, proč má smysl o STM hovořit při přípravě na manželství či biřmování. Jaké jsou evidentní přínosy adekvátní informovanosti o reprodukčním zdraví z pohledu pastorace rodin.

Cena nahrávky 350,- Kč

V rámci nahrávky si můžete připomenout základní pravidla umění komunikace, jak tuto dovednost vylepšit. Cena nahrávky 350,- Kč.

Manželství, vztah dvou lidí s tolika odlišnostmi, nás vybízí k hledání toho, co nás spojuje.  V rámci nahrávky si můžete připomenout, jak navzájem komunikovat o rozdílech a svých potřebách, i co je možné v oblasti sexuality zlepšit.

Cena nahrávky 350,- Kč.

bottom of page